TOBB ATA’NIN HUZURUNDA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.​

Borsamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız A.Tarkan Denizer, Meclis Başkanımız Ali Rıza Timur ve Genel Sekreterimiz Servet Yerli de Anıtkabir ziyaretinde yerlerini aldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Anıtkabir Şeref Defteri’ne şunları yazdı:

“Büyük Atatürk,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yöneticileri ve delegeleri olarak, 74’inci Genel Kurulumuz öncesinde huzurunuzdayız.

Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına adım adım yaklaşırken, Türk iş dünyası üzerine düşen görevlerin, ödevlerin bilincinde, var gücü ile çalışmaktadır.

İstihdam, yatırım ve büyüme noktasında elde ettiğimiz başarılar bizleri, uygarlık yarışındaki hedeflere ulaşmamız bakımından daha da cesaretlendirmektedir.

Silah arkadaşlarınızla ve yüce milletimizle topyekûn yürüttüğünüz Kurtuluş Mücadelesi ve ardından sizin önderliğinizde kurulan Cumhuriyetimiz bizler için en anlamlı ve en değerli mirastır.

Bu mirası, büyük bir onurla korumaya çalışan bizler de hiç şüpheniz olmasın ki bizden sonraki nesillere, aynı gurur ve özenle devredeceğiz.

Emanetiniz bizim namusumuz, en büyük hazinemizdir. İlelebet payidar kalacaktır.

Cumhuriyetimizin kurulmasında ve bugünlere gelmesinde emeği olanları, canlarını feda edenleri rahmet ve minnetle anıyoruz.

Bize gösterdiğiniz hedefleri, daima istikamet edineceğimizi bir kez daha huzurunuzda deklare ediyoruz. Ruhunuz şad olsun”

Arkadaşına Gönder Yazdır
ARAMA Ara

HABER BAŞLIKLARITürkiye sadece bölgesinin değil, dünyanın ekonomik devi olacak
TOBB Ata’nın huzurunda
Hisarcıklıoğlu, Anneler Gününü kutladı
TOBB delegeleri hizmet şeref belgelerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı
Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası’ndan